Projektowanie instalacji WOD-KAN

  • Dobór parametrów instalacji wg najnowszych norm i rozporządzeń oraz optymalizacja parametrów wg zapotrzebowania lokalu / budynku
  • Wykonywanie koncepcji instalacji wod-kan
  • Wykonywanie kompletnych projektów instalacyjnych w zakresie wod-kan dla gastronomii i innych budynków
  • Doradztwo w zakresie optymalnego zastosowania dostępnych na rynku rozwiązań
  • Krótki czas realizacji

 

Instalacje wodno-kanalizacyjne są kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania wszystkich budynków użyteczności publicznej. Nie tylko profesjonalna gastronomia wymaga prawidłowego i optymalnego zaprojektowania instalacji wod-kan, także powierzchnie wspólne, toalety i inne instalacje muszą być wzięte pod uwagę przy projektowaniu. Dobrze zaprojektowana instalacja wod-kan jest zawsze zgodna z obowiązującymi przepisami sanitarnymi i umożliwia sprawne działanie obiektu. Tylko doświadczenie i solidna wiedza gwarantują wykonanie projektu instalacji wodno-kanalizacyjnej w sposób prawidłowy i dający użytkownikowi możliwości elastycznego podejścia do wyposażenia obiektu.

GL CONSULTING posiada odpowiednie doświadczenie i wiedzę, które zawsze wykorzystuje do osiągnięcia optymalnego efektu dla klienta. Szybko i sprawnie zaprojektujemy niezbędne instalacje, biorąc pod uwagę wszystkie parametry obiektu, jego funkcję i potencjalne obciążenia. Nie bez znaczenia jest fakt, że nasz zespół uwzględnia swoje wieloletnie doświadczenie ze sprzętem podłączonym do instalacji, co gwarantuje brak późniejszych problemów w eksploatacji.

Podczas projektowania ściśle współpracujemy z biurami architektonicznymi oraz wykonawcami budowlanymi, co zdejmuje z klienta obowiązek koordynacji projektów i pilnowania prawidłowego obiegu dokumentacji.