O nas

Szanowni Państwo,

W dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie mediów elektronicznych, Internetu, szybkiej komunikacji i wielkiego tempa życia, zmianom podlegają także zasady prowadzenia biznesu. Aby wykorzystać do maksimum możliwości pojawiające się na rynku, musimy dostosować się do tych zmian. Niestety dziś nie można bazować już tylko na własnych umiejętnościach i zdobytej wiedzy – postęp technologiczny i miliony możliwości zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań, skłaniają wielu z nas do powierzenia skomplikowanych problemów do rozwiązania specjalistom. To daje spokój i oszczędza czas, a czas, jak głosi stale aktualne porzekadło – to pieniądz.

Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, przedstawiamy Państwu naszą ofertę współpracy, oferując zdjęcie z Państwa barków trudnych decyzji biznesowych, od których często zależy dalszy los prowadzonych przez Państwa inwestycji. Każdy przedsiębiorca chciałby, aby ciężko wypracowane przez niego i jego firmę pieniądze, były dobrze i optymalnie zainwestowane. Teraz jest taka możliwość – odpowiedzią na to wyzwanie jest GL CONSULTING Sp. z o.o.

Spółka GL CONSULTING została stworzona przez specjalistów w swojej dziedzinie, do działania w zakresie profesjonalnej gastronomii i wentylacji. Nazwa spółki nie jest przypadkowa – poważnie traktujemy nieco nadużywane w powszechnym rozumieniu, pojęcie consultingu. Pojęcie to oznacza wg nas, wybór najbardziej optymalnego rozwiązania dla klienta, dzięki któremu osiągnie on jak największy zysk lub oszczędności.

Bardzo poważnie także traktujemy takie pojęcia jak uczciwość i rzetelność – zapewniamy, że te dwie zasady stoją u fundamentów wykonywanej przez nas pracy na rzecz każdego klienta, niezależnie od wielkości uzgodnionego wynagrodzenia. Jesteśmy pewni, że decydując się na współpracę z nami, łatwo przekonamy Państwa do prawdziwości tego twierdzenia.

Firmę GL CONSULTING tworzy zespół niezwykle utalentowanych, sumiennych inżynierów i specjalistów o łącznym doświadczeniu w branżach gastronomicznej i wentylacyjnej, przekraczającym 40 lat! Zapraszamy do współpracy!

Zarząd GL CONSULTING,
Paweł Jankielewicz
Andrzej Parafiniuk

procedura_bez_logo960